default

Çankaya Fotoselli Kapı | Fotoselli Kapı Tamiri

Fotoselli kapılar günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Fotoselli kapılar, otomatik kapı diye de geçer. Kullanılmasındaki en büyük etken ise bulunduğu yere estetik bir yapı katması ve çok sık girilip çıkılan yerlerde sessiz çalışma özelliğinde olmasıdır. Çankaya'da bulunan fotoselli kapı firmamız şirketinize veya mağazanıza fotoselli kapının kanatlarını özenle montajlıyor ve montajlarken de kanatların birbiriyle doğru orantılı olduğuna çok dikkat ediyoruz. Eğer 60-60 bir kanat yerine 60-70 gibi bir kanat takarsak kapının açılmasında sıkıntı çıkabilir. O yüzden buradaki kilit nokta, kapının doğru montajlanmasıdır. Bu sıkıntılardan biri de bilgi işlemin yapıldığı kontrol panelinin yanmasıdır. Eğer bu panelin içindeki işlemci yanarsa tamir edilemez ve değiştirilmek zorunda kalınır.  

Montajlama işlemini yaptıktan sonra da bu kapının nasıl bir bakımdan geçmesi gerektiğini aşama aşama gösteriyor, hangi durumlarda da bizi arayacağınızı size ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz.

Çankaya'daki fotoselli kapı firmamıza fabrikadan gelen fotoselli kapıların kanatları, paslanmaz çelikten yapılma krom çerçeveli camlardır. Bu camlar uzun ömürlü olduğu kadar, estetik bir görüntü katar ve bulunduğu ortamdaki dekarasyonlarla uyum içinde olur. Ve de çok dayanıklıdır.

Çankaya'da yer alan fotoselli kapı üreten firmamız kapının sadece kanatlarını üretmiyor. Bunun radarı ve kontrol paneli de var. Radar, önüne gelen nesnenin veya kişinin frekansını taradığı zaman bu bilgiyi kontrol paneline aktarıyor ve orada da bilgi işleniyor ve kapı açılıyor. Bu işlem en fazla 2 saniye sürüyor.

Fiyatlandırma işlemimiz de kapının boyutlarına göre değişebiliyor. Eğer farklı modellerde kontrol paneli veya radar istiyorsanız bu, kapı fiyatına da yansıyacaktır. Mesala bu modellerden birine örnek vermem gerekseydi E100 modelini verirdim. Çünkü bu modele sahip bir fotoselli kapı uzaktan kumandayla bile kontrol edilebiliyor. Diğer yaygın olan modellerde ise farklı modlar mevcuttur. Bunlara örnek; gece modu ve kış modudur. Gece modunda kapı sürekli açık kalırken, kış modunda kapı yarım bir şekilde açık kalıyor. Fotoselli kapı firmamızda hepsi mevcut olup, yılların verdiği uzmanlıkla müşterilerimizi memnut etmeye çalışıyoruz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa firmamızı arayabilirsiniz...